STRONY BLOGA:

Drugie dno

"Każdy ma swoje drugie dno
starego czasu..."

(Piotr)



drugie dno
starego czasu
opadnie

zniknę
wiatr zwieje
moje imię z piasku

nie odwrócę się
samsary mi nie żal

od krainy
wiecznych powrotów
chcę się oddalić

tylko się nie bać
tylko zebrać odwagę
jak muszle zbierałam

przecież znam to
już kiedyś tam byłam
gdy nic nie miałam

gdy nic nie brałam

a tylko dawałam