STRONY BLOGA:

Ma(E)ternidad

rysunek: Klaudia Bajorek

Mamo, patrz!
stamtąd przychodzę!
coraz bliżej jestem
wkrótce się urodzę!
w myślach i marzeniach
już trzymasz mnie na rękach
i razem patrzymy tam
skąd idę właśnie

jestem z Tobą, Mamo
niczego się nie lękaj

...

P.S. Mój pierwszy wnuczek w drodze na świat...  :)